Vi sætter en ære i godt håndværk

Håndværk

Håndværk

Vi har leveret kvalitetsbevidst håndværk siden 1986.

Team

Team

Vi har et stærkt team bestående af omtrent 60 murersvende.

Referencer

Køge Idrætspark - Hjørnebygning HB02

Strunge Jensen A/S

Bella
22

V8 Construction A/S 2020

Rolighedsvej 1,
2750 Ballerup

Dyrlund Sørensen A/S - 2019

Amerika Plads
2150 Nordhavn

Hoffmann A/S - 2007

Frederiksberg centeret
2000 Frederiksberg

Hoffmann A/S - 2013

Psykiatri
4200 Slagelse

GVL A/S - 2014

Sosu skolen
4600 Køge

Dahl A/S - 2014

Fælledhusene
2300 Ørestaden

Bonava A/S - 2015

Fortkaj byggefelt 1.25
2150 Nordhavn

Casa A/S - 2015

Sluseholmen T
2450 København SV

Arkitektgruppen A/S - 2016

Bella Kvarteret
2300 Ørestaden

Dyrlund Sørensen A/S - 2017

Irmabyen byggefelt 3
2610 Rødovre

Glindorf & Partnere A/S - 2017

Sluseholmen N
2450 København SV

KPC A/S - 2018

Sluseholmen M
2450 København SV

KPC A/S - 2019

Enghave Brygge ØF,
2450 København

CASA A/S - 2019

Irmabyen 11,
2600 Glostrup

CG Jensen A/S - 2019-2020

Søborg Hovedgade
140

HHM A/S - 2020

Artilleri-
huset

Dyrlund Sørensen A/S - 2020​

VABS Strandhaverne,
2300 København

Arkitektgruppen A/S - 2019

Trekroner
4000 Roskilde

Enemærke Petersen A/S - 2011

Retten
4000 Roskilde

GVL A/S - 2013

Irmabyen byggefelt 6
2610 Rødovre

Jørgen Friis Poulsen A/S - 2014

Sluseholmen O
2450 København SV

Arkitekt gruppen A/S - 2015

Domea
2300 Ørestaden

Dahl A/S -2015

Øresyd BF 8
2300 Ørestaden

CG Jensen A/S - 2016

Bilbaogade 1.10
2150 Nordhavn

KPC A/S - 2016

Sundmolen
2150 Nordhavn

Casa A/S - 2017

Irmabyen byggefelt 9
2610 Rødovre

CG Jensen A/S - 2018

Sluseholmen Q
2450 København SV

KPC A/S - 2019

Rehabiliteringscenter
4600 Køge

GVL A/S - 2019

Sundholmen 5.02,
2150 Nordhavn

CASA A/S - 2019

Sluseholmen Byggefelt L
2450 København​

KPC A/S - 2019​

Trekroner-
gade

V8 Construction A/S - 2020​

Pelican
2150 Nordhavn

Rasmus Friis A/S - 2012

Artilleri-gården
2300 København S

IngCon A/S - 2014

Rådhus
4000 Roskilde

B Nygaard Sørensen A/S - 2014

Radiorækkerne
2300 København S

Rasmus Friis A/S - 2015

Göteborg Plads 1.12
2150 Nordhavn

KPC A/S - 2015

Parktårnene
2300 Ørestaden

Casa A/S - 2016

Skovkvarteret
2300 Ørestaden

Rasmus Friis A/S - 2016

Sluseholmen S
2450 København SV

KPC A/S - 2017

Bygning B
2300 Ørestaden

Arkitektgruppen A/S - 2018

Cobrahaven
2300 København S

V8 A/S - 2019

Ørestad Syd 1-2
2300 Ørestad

KPC A/S - 2019

Sundholmen 5.06,
2150 Nordhavn

CASA A/S - 2019